Home


Mums ir lieliska ziņa! Vēlies dāvanu no Bim Bom? Lūdzu!!! Uz izvēli: 30 papildus minūtes bērnu spēļu zālē vai lentu neona šovs. Izvēle ir aiz Jums!!!
Jaunums

Jaunums

NEON PARTY - NEON BALLĪTE

Ura. Ura. Ura. Mēs izveidojam pasakainu kosmisku atmosfēru tieši priekš Jums, kur neona zīmējumi uz sienam un griestiem pamodās tikai pilnīga tumšumā un izskatās kā 3D. Bērnu NEON PARTY - jauna šov programma priekš bērniem, kura iepatiksies visiem. Bērniem ļoti iepatiksies, kad viņu apģērbs sāks spīdēt tumsumā. Programmas ir izveidotas priekš dažādiem vecuma grupām. Tādi svētki paliks atmiņa visiem ciemiņiem un uzdāvinās tikai pozitīvas emocijas. vairāk info »

Animatori

Mikijs un Minnija

Un ir pienācis tas sen gaidītais brīdis, kad Disneja varoņi apciemos jūsu super-foršo ballīti. Neatkarīgais amerikānis Mikijs Mauss un viņa apburošā draudzene Minnija jau steidz pie jums ciemos. Mūsu jaunie draugi vienmēr ir uzdevumu augstumos un nekad nezaudē savu optimismu un ticību labajam. Un tā mēs dodamies bērnības valstībā, lai ienirtu neaizmirstamos piedzīvojumos ar visu paaudžu iemīļotajiem varoņiem. Mikijs un Minnija savāks sev jaunus komandas biedrus un sarīkos trokšņainu ballīti ar aktīvām spēlēm. Mēs esam pārliecināti, ka bērnības valsts eksistē, bet Mikijs un Minnija atstās neaizmirstamus iespaidus par to.

Siltu uzņemšanu un superīgu garastāvokli garantējam !!!

Home

Gaidam Jūs:

Home

Papildus informācija:

LV - 27000510, RUS - 29866301
 EuroMobile - interneta veikals