Home


Super piedāvājums no Bim Bom!!!
Pasūtot brīvdienas uz 3 stundām Ziepju burbuļi. Lentes + neona šovs BEZ MAKSAS !!!!!
Darba dienās cena ir tikai 130 € par 3 stundām !!!!
Rezervē laiku un datumu iepriekš !!!!
Jaunums

Jaunums

NEON PARTY - NEON BALLĪTE

Ura. Ura. Ura. Mēs izveidojam pasakainu kosmisku atmosfēru tieši priekš Jums, kur neona zīmējumi uz sienam un griestiem pamodās tikai pilnīga tumšumā un izskatās kā 3D. Bērnu NEON PARTY - jauna šov programma priekš bērniem, kura iepatiksies visiem. Bērniem ļoti iepatiksies, kad viņu apģērbs sāks spīdēt tumsumā. Programmas ir izveidotas priekš dažādiem vecuma grupām. Tādi svētki paliks atmiņa visiem ciemiņiem un uzdāvinās tikai pozitīvas emocijas. vairāk info »

Mūsu programmas

Ilggadējā mūsu kafejnīcas darba pieredzē, esam izstrādājuši dažādas programmas. No animatoru darba pieredzes, programmas atbilst 12 cilvēkiem,Ja bērnu paredzēts vairāk, ir nepieciešams pieteikt otru animatoru (papildus maksa 40 Eiro).

  • Pirmā stunda ietver sevī iepazīšanos, aktīvās spēles, konkursus vai komandu sacensības pasākuma ietvaros.
  • Pēc izvēles iespējams iesaistīt spēlēs, pasakās kā arī diskotēkā vecākus.
  • Tālāk seko diskotēka un jubilāra apsveikums.
  • Svinīgais brīdis kūkas nešana.
  • Otro stundu bērni kopā ar mūsu animatoru jautri izklaidisies mūsu labirintā un slidkalniņā. Viņi ir kreatīvi un vienmēr atradis ar ko nodarbināt Jūsu bērnus. Pēc vecāku vēlmēm taisām arī sejas apzīmēšanu.
  • Tvistings un laiks fotosesijai.
  • Individuāla pieeja un jebkuras vecāku vēlmes mēs ņemsim vērā.
  • Bērniem, kuri ir vecāki par 4 gadiem, vēlams atnest balvas.

Vairāk informācijas pa tālruni 29866301.

Animatori

Wednesday

vairāk info »

JAUNUMS !


Bērnu kafejnīca BIM BOM
Wednesday ballīte- Neona Party!
Atmosfēriskākā ballīte pēc sensacionālā seriāla - "Wednesday" 
Tu jau zini, ka mūsu komanda daudz zina par foršām brīvdienām
Mums ir daudz interesantu lietu, ar ko jūs pārsteigt:
Programmas ir paredzētas bērniem no 7+

 

Programmas cena  - 100

NEONA VADĪGĀJS

vairāk info »

Neon Party bērnu kafeinīcā Bim Bom- tas  SUPER stilīgs šovs jūsu bērniem. Ja vēlaties no visas sirds izklaidēt jūsu bērnus, tad piesakieties Neon Party, kas noteikti patiks jebkura vecuma bērniem!!
Ir lieliski, kad bērnu svētki izskatās pēc pasakas - pārsteidzoši, labsirdīgi, neaizmirstami Jautri animatori bērnu svētkiem!????                  
Svētki tikai Tavai kompānijai un tuvāko draugu lokā!!!

ZELTA LĀCĪTIS TEDDI

vairāk info »

Vai vēlaties radīt unikālu atmosfēru dzimšanas dienas ballītē vai uzmundrināt viesus korporatīvajā ballītē? Sarīkot krāsainu kāzu pasākumu ar neparastu šovu vai uzdāvināt bērnam neaizmirstamas emocijas? Mūsu super- Lācis palīdzēs radīt svētku noskaņu un būs gaidīts viesis jebkura formāta pasākumā!

NEON PARTY - NEON BALLĪTE

vairāk info »

Ura. Ura. Ura.
Mēs izveidojam pasakainu kosmisku atmosfēru tieši priekš Jums, kur neona zīmējumi uz sienam un griestiem pamodās tikai pilnīga tumšumā un izskatās kā 3D. Bērnu NEON PARTY - jauna šov programma priekš bērniem, kura iepatiksies visiem. Bērniem ļoti iepatiksies, kad viņu apģērbs sāks spīdēt tumsumā.

Programmas ir izveidotas priekš dažādiem vecuma grupām. Tādi svētki paliks atmiņa visiem ciemiņiem un uzdāvinās tikai pozitīvas emocijas.

Lellīte Lol

vairāk info »

Jaunums!

Vispopulārākā programma, šī gada hits meitenēm. Lellīte Lol Surprize. Unikāla rotaļlieta- pārsteigums ielūdz visus uz visjautrāko un stilīgāko Neon Party. Mēs ielūdzam jūs izbaudīt košu svētku atmosfēru. Neona kostīmi un rekvizīts radīs lielu sajūsmu un daudz pozitīvu emociju.

Transformeri BamblBi

vairāk info »

Jaunums!

Kosmiska programma kopā ar Transformeri BamblBi! Bērni jutīsies kā īsta pasakā! Kopā ar mūsu Transformeri Jūs sagaidīs daudz jautras spēles, ka arī neon diskotēka! Neona akvareļgrims, aproces un rekvizīts piedos pasakainu sajūtu un burvestības atmosfēru

Smurfetta

vairāk info »

Jaunums!

Apburošo Smurfettu pazīst un ir iemīļojuši visi bērniņi, kuri ir redzējuši komēdijas filmiņu "Smurfi". Šī ir universāla izklaides programma, kas būs pie sirds gan puišiem, gan meitenēm! Konkursi un spēles, sacensības un viktorīnas, kā arī citas izklaides gaida mazuļus svētkos kopā ar šo pasaku varoni.

Zibens Makvins

vairāk info »

Jaunums!

Bērnu svētki Makvīna stilā!!! Ja Jūsu mazais dievina multfilmu "Vāģi", tad sarīkot viņam Dzimšanas dienu šādā stilā ir pareizais lēmums. Puikas būs stāvā sajūsmā!!! Kopā ar galveno auto sacīkšu pasaules slavenību Zibeni Makvīnu bērni dosies mērķtiecīgā piedzīvojumā. Mazie ņems dalību aizraujošās spēlēs un konkursos, kas atklās viņu veiklību un attapību. Viņi gūs spilgtus iespaidus pārvarot visus šķēršļus un viltīgos galvenā varoņa Makvīna rīkojumus.

Bruņurupucis – nindzja

vairāk info »

Jaunums!

Bruņurupuči nindzjas – varoņi, kuri nezaudē savu popularitāti. Ieguvuši savu spēku pateicoties kung – fu meistaram. Viņi ātri iemācīs bērnus vislabākiem paņēmieniem cīņā ar ļaundariem, bet pats svarīgākais – prast izmantot savu spēku tikai citu labā!

Trollis Roze (Trollis Popija)

vairāk info »

Jaunums!

Rozīte (Popija)– viens no galvenajiem amerikāņu animācijas filmas “Troļļi” personāžiem. Tā ir īsta maza rozā jautrule – viņa vienmēr ir ļoti jautra, harizmātiska un nekad neīdoša optimiste. Animatore Popija ir labsirdīga, draudzīga un viņai ļoti patīk spēlēties ar bērniem. Viņa palīdzēs bērniem ne tikai uz sevis izjust draudzīgu attieksmi, bet dāvās bērniem patiesi satraucošu pasaku, kurā kopā ar mazajiem dosies riskantā ceļojumā, lai glābru troļļu dzimtu no ļaunajiem bergeniem. Iemācīs jūsu mazos būt stipriem un drosmīgiem. Novadīs daudz interesantu konkursu, spēles, fokusus, dziesmas un dejas, kā arī aizraujošu atklātnīšu veidošanas radošo darbnīcu, kuras Popijai tik ļoti patīk. Sarīkojot Dzimšanas dienas svinības pie mums, kafejnīcā Bim – Bom, Jūs dāvāsiet bērnam neaizmirstamus svētkus ar lielu daudzumu pozitīvo emociju, burvību un brīnumiem.

Suņu patruļa

vairāk info »

Jaunums!

Suņu patruļa (Paw patrol). Drosmīgā Suņu patruļas komanda, jautri, drošsirdīgi kucēni – steidz palīgā! Lai pie kā arī viņi neķertos, viss izdodas lieliski! Skajs un Dzinējs uzņem jaunu komandu un aicina visus piedalīties. Pārbaudījumu pietiks visiem! Katrs bērns sapņo kaut nedaudz parotaļāties ar šo draudzīgo komandu!

Cūciņa Peppa

vairāk info »

Cūciņa Peppa – koša varone bērnu multiplikācijas seriālā, kurš kļuvis ļoti populārs mazuļu vidū. Viņai patīk dejot un jokot, spēlēties un draiskoties, radīt vislabāko garastāvokli. Un vēl Peppa ne tikai ākstās un jautri rukšķ, bet viņa rīko jestrus svētkus! Visi ir gatavi jautrībai? Tad lecam iekšā hrju – vilcieniņā un uz priekšu...dodamies svinēt vislabāko Dzimšanas dienu!

Fiksiki

vairāk info »

Bet, kas tie tādi Fiksiki, milzīgs noslēpums? Bim – Bomā kopā ar bērniem mēs noskaidrosim atbildi. Aicinām Jūs apmeklēt Fiksiku ballīti, kur Simka kopā ar Nullīti pastāstīs noslēpumu: Kas tie tādi fiksiki. Jūs gaida galvu reibinošs ceļojums instrumentu pasaulē, fiksi – maģija kā arī mēs iemācīsim jums dejot fiksi – dejas. Mēs labojam ne tikai tehniku un priekšmetus, bet arī sliktu garastāvokli.

Princese Elza un Anna

vairāk info »

Vai jūs esat gatavi doties īstā ziemas pasakā kopā ar galveno Ledussirds varoni karalieni Elzu? Apburošā Elza, visu meiteņu mīlule, aicina Jūs iespaidīgā piedzīvojumā savā pilī. Tikai ar īstas karalienes palīdzību katra meitene spēs sajust sevi kā princesi un izdzīvot atkal viskrāšņākos savas iemīļotās multfilmas brīžus interesantās spēlēs un sacensībās.

Supermeitene

vairāk info »

Supermena palīdze Supermeitene, apburoša un spēcīga, Supermeiteneir apveltīta ar pārdabiskām spējām, viņa glābj pasauli no ļaunā un māca berniem būt labsirdīgiem un godprātīgiem! Supermeitene apciemoja bērnu ballīti, lai organizētu svinības “supervaroņu” stilā. Animatore Supermeitene bērnu ballītē vai Supermeitene bērna dzimšanas dienā katru mazuli iecels savu palīgu kārtā un atklās viņa superspēku.

Maša un lācis

vairāk info »

Jaunums!

Katrs bērns vēlas redzēt un un paspēlēties ar slavenas multfilmas “Maša un lācis” varoņiem. Lācis ir liels, bet labsirdīgs un mūžam jestrā Maša. Draugi dodas pasakā un ceļojumā, kur viņus sagaida jūra ar pozitīvismu un prieku, jautras spēles un smieklīgi konkursi. 

Spaidermens

vairāk info »

Šo komiksu un filmu varoni zina un mīl bērni visā pasaulē. Viņš ir populārs ne pirmajā paaudzē un nekad nepazaudēs savu popularitāti, jo zēni vienmēr gribēs kļūt par supervaroņiem. Dāvājiet jūsu bērnam neaizmirstamu tikšanos ar Zirnekļu cilvēku viņa īpašajā dienā. Viņa nebeidzā harizma aizrauj un iedvesmo. Mūsu Zirnekļu cilvēks atklās dažus savus noslēpumus un parādīs saviem deaugiem, kā kļūt par īstiem supervaroņiem. Tematiskās spēles un īstas sacensības starp supervaroņu super komandām. Protams, visvairāk par šo superīgo notikumu papriecāsies pats gaidāmo svinību “vaininieks”,kurš ir sapņojis par šādām spējām!

Barbosiki

vairāk info »

Jaunums!

Urrā!!! Urrā!!! Pie mums ir jauni varoņi. Barbosiku ģimene. Kas ir Barbosiki??? Jautra sunīšu ģimenīte, kas dzīvo mūsdienās. Tētis, mamma un 5 kucēni. Roze un Draudziņš! Lūk, kurš ieradīsies Jums palīgā. Negarlaikosies neviens! Jautras spēles un konkursi iepriecinās jebkuru bērnu!!! Kā arī neatstās vienaldzīgu nevienu vecāku. Gaidām visus ciemos!!!

Minjoni

vairāk info »

Mūsu dzeltenie un jautrie palaidņi jau ir atrodami BimBomā!!! Ar tādiem viesiem svētkos nekādi nepaliks garlaicīgi. Ja minjoni ir ieradušies uz Jūsu svētkiem, jautras atmiņas ir garantētas. Aktīvie konkursi, spēles un piedzīvojumi, kas ilgi paliks atimiņā šādu patīkamu palaidņu – minjonu – kompānijā.

Pirāts un Pirāt-meitene

vairāk info »

Kas ir īsta pirātu dzimšanas diena? Jubilāram un viņa viesiem kā reiz nāksies to noskaidrot. Jūsu svētkus apmeklēs visīstākie pirāti – Pirātu meitene Lulū un Pirāts Sidnijs. Viņi kā reiz ir nesen ievietojuši sludinājumu par jaunas pirātu komandas izveidi. Taču mūsu pirātus ir grūti pārliecināt, tādēļ jubilāram un viņa viesiem nāksies pārvarēt visgrūtākos izaicinājumus: izturības pārbaudījums, spēka, ātruma un viltības pārbaude. Jaunajai komandai nāksies stipri pacensties, lai nopelnītu uzņemšanu pirātu komandā un varētu kopā sadalīt Pirātu dārgumus.

Little Pony

vairāk info »

Bērnu kafejnīcā Bim Bom atlidoja Krēslainā Dzirkstelīte (Little Pony) no Ekvestrijas. Dzirkstelītei piemīt labestīgs raksturs, un viņa ir priecīga dalīties ar savu pozitīvās enerģijas lādiņo kopā ar apkārtējiem! Viņai ļoti gribas iepazīt jaunus draugus un padalīties ar savām zināšanām par septīto harmonijas elementu DRAUDZĪBU. Bērnu svētkos jūs gaida aizraujoša spēļu programma, kas veltīta draudzībai un tās burvībai

Mikijs un Minnija

vairāk info »

Un ir pienācis tas sen gaidītais brīdis, kad Disneja varoņi apciemos jūsu super-foršo ballīti. Neatkarīgais amerikānis Mikijs Mauss un viņa apburošā draudzene Minnija jau steidz pie jums ciemos. Mūsu jaunie draugi vienmēr ir uzdevumu augstumos un nekad nezaudē savu optimismu un ticību labajam. Un tā mēs dodamies bērnības valstībā, lai ienirtu neaizmirstamos piedzīvojumos ar visu paaudžu iemīļotajiem varoņiem. Mikijs un Minnija savāks sev jaunus komandas biedrus un sarīkos trokšņainu ballīti ar aktīvām spēlēm. Mēs esam pārliecināti, ka bērnības valsts eksistē, bet Mikijs un Minnija atstās neaizmirstamus iespaidus par to.

Monster High

vairāk info »

Briesmīgi skaistās draudzenes no Monstru Skolas iekaroja absolūti visu meiteņu sirdis no mazām līdz lielām. Un tagad mūsu kafejnīca piedāvā iespēju uzaicināt uz jūsu svētkiem visīstāko Frenkiju – galveno multiplikācijas seriāla varoni un daudzu meiteņu iemīļotu lelli. Frenkija atnāks uz jūsu šausmīgi jautro ballīti un paķers sev līdz biedējoši foršu salikumu no ekstravagantām dejām, briesmīgi interesantiem konkursiem, kā arī pec jūsu ieskatiem neparastu mācībstundu priekš jaunajiem monstriem un zombijiem. Pēc mūsu mazo briesmu skolas absolvēšanas jūs saņemsiet piemiņas diplomus par neparastajiem svētkiem.

Princese

vairāk info »

Programma priekš mazajām princesēm!!! Meitenēm princese kļūs par labāko draudzeni, iemācīs komunicēt kā īstai lēdijai, pie tam neaizmirsīs padalīties ar jautrām spēlēm – šajos svētkos neviens negarlaikosies.

Minnija Mausa

vairāk info »

Apburošā Minnija Mausa dievina spēlēties ar mazulīšiem. Bērnu svinības ar šo Disneja multfilmu varoni neatstās vienaldzīgu nevienu svētku viesi. Minnijai Mausai ļoti patīk spēlēties, dejot un ir laba izdoma. Jūs gaida diskotēka ar burbuļiem un kaudze jautru konkursu! Minnijai vienmēr atradīsies līdz “gabaliņš siera”, daudz balonu un lielisks garastāvoklis.

Bitīte Maija

vairāk info »

Laipni lūdzam mūsu īstākajā ziedu pasakā, kur bišu stropā nāca pasaulē bitīte, kas izcēlās no kopējās masas: viņa ir jestra, ziņkārīga, nespēj noturēt muti ciet un nemitīgi meklē jaunus piedzīvojumus. Un lūk, viņas ziņkārība noveda tik tālu, ka bitīte tika padzīta no bišu stropa. Tādēļ Maija cenšas atrast jaunus draugus un dalīties savā lieliskajā garastāvoklī kopā ar viņiem. Dzeloņa trūkums un mīlīgās actiņas palīdz Maijai atrast pieeju pat pašiem mazākajiem jūsu ziedošo svinību viesiem. Visi tiek aicināti iet kopīgas rotaļās un neaizmirstamā ceļojumā mūsu skaistākajā ziedu laukā. Spilgtas atmiņas jums tiks garantētas par šīm brīnišķīgajām svinībām kopā ar mūsu jestro bitīti.

Pirāts un Princese

vairāk info »

Lūk mūsu iemīļotais Pirāts, cerībā tikt pie dārgumiem, nolaupīja princesi Elizabeti nakts vidū tieši no pils. Tomēr karalim neviļus apnika viņa kaprīzā meitiņa un viņš nolēma viņu pāraudzināt – atteikties maksāt pirātam. Pirātu tas dikti saniknoja, un viņš piesprieda Elizabetei darīt visnetīrākos darbus: tīrīt kartupeļus, pulēt kuģa klāju un uzsist mīkstus spilvenus. Šādi princese nokļuva uz pirātu kuģa, kaut gan ne reizi vien ir centusies aizbēgt... Vienu reizi skrienot garām, princese nolēma ielūkoties un noslēpties no apnicīgā pirāta starp skaistām un krāšņām meitenēm. Cik daudz jaunie draugi viņai palīdzēs, to princese pagaidām nezina, vai arī Pirāts pārmānīs tos savā pusē. Jūs gaida daudz jautras un aktīvas spēles, sacensības kā arī ceļojumu. Svētki ideāli derēs kā zēniem tā meitenēm bez vecuma ierobežojuma. Visu svinību laikā bērni varēs izpriecāties, patrokšņot un pat sacensties ar Pirātu dārgumu apmērā. Bet princese Elizabete lieliski zina, kā ir jāsvin dzimšanas dienas un kas ir dejošana līdz kājas gurst.

Pirātu meitene

vairāk info »

Uzmanību! Pirātu meitene Lulū uzņem sev saunu pirātu komandu, lai dotos dārgumu meklēšānā un tālo zemju apceļošanā. Viņi dosies turp, kur eksistē īsti pirātu likumi, melnie marķējumi un pat visīstkās pirātu leģendas. Un vēl tālās zemes ir piesaistošas ar saviem noslēpumiem un, iespējams, pat dāvanām priekš drosmīgākajiem un bezbēdīgākajiem jūras iekarotājiem!

Sūklis - Bobs

vairāk info »

Kurš mīt okeāna dibenā? Protams, tas ir Sūklis Bobs – kvadrātbiksis. Beidzot bērni varēs satikties un personīgi iepazīties ar savu elku – bezbailīgo, labsirdīgo un smieklīgo Sūkli Bobu.

Lauva no Madagaskaras

vairāk info »

No tropu džungļiem, no tālas salas Madagaskaras ir atceļojis mūsu jaukais un piemīlīgais Lauva. Nebrīnieties, ja jūsu ciemiņi pēkšņi no pārtaps par īstiem zvēriem no tropu džungļiem vai mūsu mīļajos mājas kaķīšos. Savā ceļojumā pa mūsu lielisko salu Madagaskaru, mēs mērosim dažādus šķēršļus, kā arī neiztiksim bez tradicionālā izaicinājuma – Limbo. Līksmosimies līdz tumsas atnākšanai un uzrīkosim neaizmirstamu diskotēku mežonīgās cilts deju stilā.

Aladins un Princese

vairāk info »

Austrumnieciskais Aladins ir padzirdējis, ka tieši Latvijā dzīvo visdaiļākās princeses. Galvenais slavenās Disneja multfilmas varonis Aladins ir pazaudējis savu maģisko lampu, kur mīt viņa draugs Džins. Aladinam nāksies pasteigties sameklēt pazudušo lampu un glābt Džinu, jo ļaundari neguļ un vēlas to piesavināties sev.

Bim Boms

vairāk info »

Kādreiz, simtiem gadu atpakaļ klaunu duets izsauca vilni sev līdzināties visā pasaulē. Tomēr mūsu klauns Bim Boms savāca sevī no saviem priekšgājējiem pašas labākās īpašības. Smieklīgi konkursi, mīklas un uzdevumi uzjautrinās pilnīgi visus, jo Bim Boms zin jautrības un spēļu jēgu. Mūsu klauns ar savu lielisko garastāvokli izsauks īstu prieka epidēmiju!

Čeburaška

vairāk info »

Ne ta’ lācis, ne ta’ zaķis ar lielām ausīm. Leģendārais personāžs no padomju laika, multiplikāciju kults un 80to gadu zvaigzne. Uzminiet, kurš atnāks uz jūsu īpašajām svinībām? Protams, ka Čeburaška! Mēs esam pārliecināti, ka kāds tūlīt nočeburēsies no krēsla lejā aiz pārsteiguma, taču tā ir tīrākā patiesība. Galvenais Čeburaškam – raksturs, labsirdīgs un naivs skats nenobiedēs pat vismazākos viesus. Mūsu varonis vienmēr meklē jaunus draugus un palīdz vecajiem vienoties komandas draudzīgajā garā. Aicinām visus vienoties kopīgā īstas bērnības jautrības svētku garā!

Pepija

vairāk info »

Pepija Garzeķe jums piedāvā izpušķot savu svētku dienu ar mazliet blēņām, jo jūsu īpašajā dienā katram ir tiesības darīt ko grib, tieši kā mūsu Pepija. Vispārsteidzošākais Pepijā ir viņas spilgtā fantāzija, lielā labestīgā sirds un pārsteidzoši muļķīgā humora izjūta. Visas šīs īpašības parādās viņas spēlēs un rotaļās, kuras viņa pati izdomā priekš saviem draugiem. Viņas fantastiskie stāsti par dažādām valstīm, kultūrām un cilvēkiem, kur viņa ir pabijusi un ar ko iepazinusies, ceļodama ar tēti – kapteini, piepilda zāli ar bērnu smiekliem. Pepija ir ļoti draudzīga un vienmēr gatava iegūt jaunus draugus un dalīties ar savu dzīvespriecīgo noskaņojumu.

Siltu uzņemšanu un superīgu garastāvokli garantējam !!!

Home

Gaidam Jūs:

Home

Papildus informācija:

LV - 27000510, RUS - 29866301
 EuroMobile - interneta veikals