BimBom logo

✩ Mūsu video galerija ✩

Neona ballīte! Kad gaismas nodziest, pēkšņi atdzīvojas jauna pasaule krāsainās 3D gleznās neona gaismās. Jūsu bērns būs pārsteigts, redzot, kā sāk spīdēt viņa apģērbs un aksesuāri. Uz griestiem parādīsies fantastiski putni un mirdzēs izkaisītas zvaigznes. Mūsu bērnu rotaļu pils pārvērtīsies par kosmisku futūristisku pili ar koši neona dzelteniem torņiem. Ak, cik jautri būs spēlēties un dejot ar neona lentītēm.
Tāds pārsteigums, ko viņš nekad neaizmirsīs savā ilgi gaidītajā dzimšanas dienā! Ja meklējat veidu, kā maksimāli izklaidēt jebkura vecuma bērniem.
Tematiska neona ballīte ir arī aizraujošs šovs lielākiem bērniem! Jautri neona izklaidētāji atbalstīs jūs jūsu svētkos.
Priecāsimies kopā ar ģimeni un draugiem! Gaidām visus ciemos! Tel. 29866301

Tumsā mirdzošs burbuļu šovs. Ultravioletā gaismā izgaismoti burbuļi izskatās maģiski, noslēpumaini un pat nedaudz mistiski.

Tikai šeit mēs rīkojam neona ballīti bērnu kafejnīcā BimBom!
Kad gaismas nodziest, pēkšņi atdzīvojas jauna pasaule krāsainās 3D gleznās neona gaismās. Jūsu bērns būs pārsteigts, redzot, kā sāk spīdēt viņa apģērbs un aksesuāri. Uz griestiem parādīsies fantastiski putni un mirdzēs izkaisītas zvaigznes. Mūsu bērnu rotaļu pils pārvērtīsies par kosmisku futūristisku pili ar koši neona dzelteniem torņiem. Ak, cik jautri būs spēlēties ar neona sniega bumbām un dejot ar neona lentītēm.
Tāds pārsteigums, ko viņš nekad neaizmirsīs savā ilgi gaidītajā dzimšanas dienā!

Jauna šovprogramma ar neona lentēm!
Mūsu jautrie un dzīvespriecīgie animatori padarīs jūsu īpašos svētkus neaizmirstamus. Aizpildīsim jūsu ballīti ar rokdejām ar neona lentēm. Pat kautrīgākie mazākie viesi neatturēsies pret mūsu enerģisku izklaides programmu un vēlās pievienoties mūsu jautrībai un košajam lentīšu salūtam par godu jubilāram. Visi mūsu svētku rekvizīti spīd tumsā, radot maģisku atmosfēru. Mēs esam sagatavojuši īpašu konkursu programmu, kā arī neona sejas apgleznošanu.
Gaidīsim jūs mūsu kafejnīcā, kur jūs priecāsimies par jaunu, aizraujošu programmu!

Mēs zinām, kā izklaidēt visu vecumu viesus, un organizējam jums vislabākās bērnu ballītes!
Mēs arī palīdzēsim klāt gardu svētku galdu!
Ar mūsu bērnu izklaidētājiem jums nekad nebūs garlaicīgi, kā arī mūsu garšīgā pica pazudīs vienā mirklī!

Mēs cenšamies radīt lieliskas ballītes ne tikai bērniem, bet arī vecākiem. Mums ir privāta banketu zāle, kur lieliski pavadīs laiku var arī vecāki. Jūs varat baudīt kafijas tasi, vienlaikus tiešraidē vērojot, kas notiek bērnu istabā. Un, lai vecāki varētu pavadīt laiku patiesi jautri, mēs klāsim galdu un sagatavosim daudzveidīgu ēdienkarti. Jums nav jāuztraucas par saviem bērniem, jo viņiem būs mūsu labākie bērnu animatori pilsētā, kuri ar jautru un aizraujošu programmu nodarbinās viņus vairāku stundu garumā. Mūsu animatori ne tikai rotaļāsies un jautri pavadīs laiku kopā ar jūsu bērniem, bet arī parūpēsies, lai visi labi paēstu un neaizmirstu par to, ka ir jādzer.

Jau daudzus gadus mēs kopā ar jums svinam svētkus. Viens no mūsu arhīva videoklipiem, kas uzņemts pirms pasākuma norises vietas atjaunošanas. Izbaudiet to skatīšanos!

Rezervējiet ballīti pie mums!

children happy happy children

Atstājiet savu kontaktinformāciju, un mēs jums piezvanīsim, lai konsultētu par jūsu vēlamo pasākumu.

Iesniegt

Paldies, ka atstājāt savu pieprasījumu!

Mēs jums drīzumā piezvanīsim, lai informētu par jūsu pasākumu un apstiprināt pieejamību.