Home


Mums ir lieliska ziņa! Vēlies dāvanu no Bim Bom? Lūdzu!!! Uz izvēli: 30 papildus minūtes bērnu spēļu zālē vai lentu neona šovs. Izvēle ir aiz Jums!!!
Jaunums

Jaunums

NEON PARTY - NEON BALLĪTE

Ura. Ura. Ura. Mēs izveidojam pasakainu kosmisku atmosfēru tieši priekš Jums, kur neona zīmējumi uz sienam un griestiem pamodās tikai pilnīga tumšumā un izskatās kā 3D. Bērnu NEON PARTY - jauna šov programma priekš bērniem, kura iepatiksies visiem. Bērniem ļoti iepatiksies, kad viņu apģērbs sāks spīdēt tumsumā. Programmas ir izveidotas priekš dažādiem vecuma grupām. Tādi svētki paliks atmiņa visiem ciemiņiem un uzdāvinās tikai pozitīvas emocijas. vairāk info »

Animatori

Pirāts un Pirāt-meitene

Kas ir īsta pirātu dzimšanas diena? Jubilāram un viņa viesiem kā reiz nāksies to noskaidrot. Jūsu svētkus apmeklēs visīstākie pirāti – Pirātu meitene Lulū un Pirāts Sidnijs. Viņi kā reiz ir nesen ievietojuši sludinājumu par jaunas pirātu komandas izveidi. Taču mūsu pirātus ir grūti pārliecināt, tādēļ jubilāram un viņa viesiem nāksies pārvarēt visgrūtākos izaicinājumus: izturības pārbaudījums, spēka, ātruma un viltības pārbaude. Jaunajai komandai nāksies stipri pacensties, lai nopelnītu uzņemšanu pirātu komandā un varētu kopā sadalīt Pirātu dārgumus.

Siltu uzņemšanu un superīgu garastāvokli garantējam !!!

Home

Gaidam Jūs:

Home

Papildus informācija:

LV - 27000510, RUS - 29866301
 EuroMobile - interneta veikals