Home


Mums ir lieliska ziņa! Vēlies dāvanu no Bim Bom? Lūdzu!!! Uz izvēli: 30 papildus minūtes bērnu spēļu zālē vai lentu neona šovs. Izvēle ir aiz Jums!!!
Jaunums

Jaunums

NEON PARTY - NEON BALLĪTE

Ura. Ura. Ura. Mēs izveidojam pasakainu kosmisku atmosfēru tieši priekš Jums, kur neona zīmējumi uz sienam un griestiem pamodās tikai pilnīga tumšumā un izskatās kā 3D. Bērnu NEON PARTY - jauna šov programma priekš bērniem, kura iepatiksies visiem. Bērniem ļoti iepatiksies, kad viņu apģērbs sāks spīdēt tumsumā. Programmas ir izveidotas priekš dažādiem vecuma grupām. Tādi svētki paliks atmiņa visiem ciemiņiem un uzdāvinās tikai pozitīvas emocijas. vairāk info »

Animatori

Little Pony

Bērnu kafejnīcā Bim Bom atlidoja Krēslainā Dzirkstelīte (Little Pony) no Ekvestrijas. Dzirkstelītei piemīt labestīgs raksturs, un viņa ir priecīga dalīties ar savu pozitīvās enerģijas lādiņo kopā ar apkārtējiem! Viņai ļoti gribas iepazīt jaunus draugus un padalīties ar savām zināšanām par septīto harmonijas elementu DRAUDZĪBU. Bērnu svētkos jūs gaida aizraujoša spēļu programma, kas veltīta draudzībai un tās burvībai

Siltu uzņemšanu un superīgu garastāvokli garantējam !!!

Home

Gaidam Jūs:

Home

Papildus informācija:

LV - 27000510, RUS - 29866301
 EuroMobile - interneta veikals