Home


Mums ir lieliska ziņa! Vēlies dāvanu no Bim Bom? Lūdzu!!! Uz izvēli: 30 papildus minūtes bērnu spēļu zālē vai lentu neona šovs. Izvēle ir aiz Jums!!!
Jaunums

Jaunums

NEON PARTY - NEON BALLĪTE

Ura. Ura. Ura. Mēs izveidojam pasakainu kosmisku atmosfēru tieši priekš Jums, kur neona zīmējumi uz sienam un griestiem pamodās tikai pilnīga tumšumā un izskatās kā 3D. Bērnu NEON PARTY - jauna šov programma priekš bērniem, kura iepatiksies visiem. Bērniem ļoti iepatiksies, kad viņu apģērbs sāks spīdēt tumsumā. Programmas ir izveidotas priekš dažādiem vecuma grupām. Tādi svētki paliks atmiņa visiem ciemiņiem un uzdāvinās tikai pozitīvas emocijas. vairāk info »

Animatori

Supermeitene

Supermena palīdze Supermeitene, apburoša un spēcīga, Supermeiteneir apveltīta ar pārdabiskām spējām, viņa glābj pasauli no ļaunā un māca berniem būt labsirdīgiem un godprātīgiem! Supermeitene apciemoja bērnu ballīti, lai organizētu svinības “supervaroņu” stilā. Animatore Supermeitene bērnu ballītē vai Supermeitene bērna dzimšanas dienā katru mazuli iecels savu palīgu kārtā un atklās viņa superspēku.

Siltu uzņemšanu un superīgu garastāvokli garantējam !!!

Home

Gaidam Jūs:

Home

Papildus informācija:

LV - 27000510, RUS - 29866301
 EuroMobile - interneta veikals