Home


Mums ir lieliska ziņa! Vēlies dāvanu no Bim Bom? Lūdzu!!! Uz izvēli: 30 papildus minūtes bērnu spēļu zālē vai lentu neona šovs. Izvēle ir aiz Jums!!!
Jaunums

Jaunums

NEON PARTY - NEON BALLĪTE

Ura. Ura. Ura. Mēs izveidojam pasakainu kosmisku atmosfēru tieši priekš Jums, kur neona zīmējumi uz sienam un griestiem pamodās tikai pilnīga tumšumā un izskatās kā 3D. Bērnu NEON PARTY - jauna šov programma priekš bērniem, kura iepatiksies visiem. Bērniem ļoti iepatiksies, kad viņu apģērbs sāks spīdēt tumsumā. Programmas ir izveidotas priekš dažādiem vecuma grupām. Tādi svētki paliks atmiņa visiem ciemiņiem un uzdāvinās tikai pozitīvas emocijas. vairāk info »

Animatori

Pepija

Pepija Garzeķe jums piedāvā izpušķot savu svētku dienu ar mazliet blēņām, jo jūsu īpašajā dienā katram ir tiesības darīt ko grib, tieši kā mūsu Pepija. Vispārsteidzošākais Pepijā ir viņas spilgtā fantāzija, lielā labestīgā sirds un pārsteidzoši muļķīgā humora izjūta. Visas šīs īpašības parādās viņas spēlēs un rotaļās, kuras viņa pati izdomā priekš saviem draugiem. Viņas fantastiskie stāsti par dažādām valstīm, kultūrām un cilvēkiem, kur viņa ir pabijusi un ar ko iepazinusies, ceļodama ar tēti – kapteini, piepilda zāli ar bērnu smiekliem. Pepija ir ļoti draudzīga un vienmēr gatava iegūt jaunus draugus un dalīties ar savu dzīvespriecīgo noskaņojumu.

Siltu uzņemšanu un superīgu garastāvokli garantējam !!!

Home

Gaidam Jūs:

Home

Papildus informācija:

LV - 27000510, RUS - 29866301
 EuroMobile - interneta veikals