Home


Mums ir lieliska ziņa! Vēlies dāvanu no Bim Bom? Lūdzu!!! Uz izvēli: 30 papildus minūtes bērnu spēļu zālē vai lentu neona šovs. Izvēle ir aiz Jums!!!
Jaunums

Jaunums

NEON PARTY - NEON BALLĪTE

Ura. Ura. Ura. Mēs izveidojam pasakainu kosmisku atmosfēru tieši priekš Jums, kur neona zīmējumi uz sienam un griestiem pamodās tikai pilnīga tumšumā un izskatās kā 3D. Bērnu NEON PARTY - jauna šov programma priekš bērniem, kura iepatiksies visiem. Bērniem ļoti iepatiksies, kad viņu apģērbs sāks spīdēt tumsumā. Programmas ir izveidotas priekš dažādiem vecuma grupām. Tādi svētki paliks atmiņa visiem ciemiņiem un uzdāvinās tikai pozitīvas emocijas. vairāk info »

Animatori

Lauva no Madagaskaras

No tropu džungļiem, no tālas salas Madagaskaras ir atceļojis mūsu jaukais un piemīlīgais Lauva. Nebrīnieties, ja jūsu ciemiņi pēkšņi no pārtaps par īstiem zvēriem no tropu džungļiem vai mūsu mīļajos mājas kaķīšos. Savā ceļojumā pa mūsu lielisko salu Madagaskaru, mēs mērosim dažādus šķēršļus, kā arī neiztiksim bez tradicionālā izaicinājuma – Limbo. Līksmosimies līdz tumsas atnākšanai un uzrīkosim neaizmirstamu diskotēku mežonīgās cilts deju stilā.

Siltu uzņemšanu un superīgu garastāvokli garantējam !!!

Home

Gaidam Jūs:

Home

Papildus informācija:

LV - 27000510, RUS - 29866301
 EuroMobile - interneta veikals